FAQ - Často kladené otázky

Čo je WOI, prečo vznikol a na čo sa používa?

WOI je drevený inhalátor esenciálnych olejov, ručne vyrobený zo slovenského dubového dreva šikovnými slovenskými remeselníkmi.

Prostredníctvom pár kvapiek esenciálneho oleja, môžete kdekoľvek ste využívať ich “liečivé” účinky priamym vdychovaním cez ústa a vydychovaním cez nos. Takto pokryjete všetky dôležité vstupné body, cez ktoré sa môžu inhalovaním oleje dostať do tela.

 

Je WOI slovenský produkt? Kto ho vyrába? Z čoho je vyrobený?

Áno, WOI je vyrobené na Slovensku lokálnymi remeselníkmi. Vyrába sa priamo na Slovensku. Dokonca aj drevo je slovenského. Stredoslovenský dub, vysušený aby optimálne prenášal esenciálne oleje.

 

Ako udržím WOI čisté?

Keďže je vyrobený z dreva, stačí ho z času na čas umyť a vysušiť. Filtre jednoducho vyhodíte a nahradíte novým.

 

Ako dlho vydrží jeden filter?

Samotný filter vydrží aj niekoľko týždňov. Keďže esenciálne oleje sú prchavé látky, je možné kvapkať na filter olej opakovane.

 

Aké oleje používať?

Môžete používať akékoľvek 100% esenciálne oleje, ktoré sú určené na terapeutické použitie. Nepoužívajte žiadne lacné oleje, ktoré majú na nálepke značku lebky alebo žieraviny.

My odporúčame oleje doTERRA, ktoré aj sami používame. Pri nich vieme, že sa jedná o vhodné esenciálne oleje aj na vdychovanie.

 

Ako často treba meniť filter?

Filter stačí meniť každých pár týždňov. Keďže esenciálny olej je prchavá látka, po pár hodinách sa kompletne z filtra odparí. Síce môžete cítiť ešte vôňu ale to už je len zostatková aróma. Kľudne môžete na už použitý filter nakvapkať iný olej a využívať jeho terapeutické účinky.

 

Je vhodný WOI na cestovanie?

Vyrobili sme WOI práve preto, aby ste a sme mohli využívať výhody olej kdekoľvek sme. WOI k vám prichádza v elegantnej cestovnej kapsičke, ktorá bola vyrobená tiež na Slovensku. Šikovné ruky našich partnerov z Innesbags, šijú kapsičku z kvalitnej Škótskej voskovanej bavlny, ktorá zaručuje bezpečnosť a dlhú trvácnosť. V kapsičke si nájde miesto WOI inhalátor a 6 malých fľaštičiek na esenciálne oleje a náhradné filtre.

 

Ako mám postupovať v prípade reklamácie?

Na WOI sa vzťahuje štandardná 2-ročná záruka. Záruka sa nevzťahuje na manuálne poškodenia spôsobené poškrabaním, odrením ktoré si zapríčinil zákazník sám. Záruka sa takisto nevzťahuje na použité filtre. V prípade, že ste dostali poškodený tovar, zašlite nám tovar spolu s vyplneným reklamačným formulárom. Viac informácií nájdete na stránke Reklamácia.

 

Budú mi v prípade reklamácie vrátené peniaze?

V prípade, že bude reklamácia uznaná, tovar opravíme alebo vymeníme. V prípade opakovanej reklamácie ti vrátime peniaze.

 

Je toto všetko, čo WOI ponúka?

Samozrejme, že nie je. Neustále pracujeme na nových dizajnoch a doplnkoch. Novinky môžete sledovať na našej stránke. Alebo sa zaregistrujte do nášho newslettra.